• Новий
search

Етикет-пістолет Open Blitz T117-A12

4 603,00 ₴
з податком

Трьохрядковий етикет пістолет BLITZ T117-A12 це універсальний прилад для нанесення інформації, коли потрібно вказати на етикет стрічці великий обсяг інформації.

Кількість

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Етикет-пістолет Open Blitz T117-A12 (1750)

Трьохрядковий етикет пістолет BLITZ T117-A12 це універсальний прилад для нанесення інформації, коли потрібно вказати на етикет стрічці великий обсяг інформації. Маркувальний пістолет для цінників BLITZ T117-A12 використовується найчастіше в мінімаркетах, бутиках, аптеках, магазинах з одягом.

Етикет пістолет для кодів характеризується простотою і надійністю у використанні, а якість вже давно оцінено покупцями, оскільки обслуговування дуже не часте.

Маркувальний пістолет BLITZ T117-A12 працює на етикет стрічці розміром 29х28 мм. Що стосується можливості нанесення інформації, то в першу строчку можна вказати одинадцять (11) символів у вигляді цифр і букв. Цей рядок в першу чергу призначена для внесення кодів. Другий рядок розрахована для маркування дати чи іншого коду, розрахована на одинадцять (11) символів у вигляді цифр і букв. Третій рядок розрахована для маркування ціни у вигляді семи (7) символів.

1750

Характеристики

Виробник
Open
Тип
багатостроковий
Форма етикетки
прямокутна
Кількість рядків
3
Розмір етикетки
29 x 28 мм
1-й рядок
11 символів (літери + цифри)
2-й рядок
11 символів (літери + цифри)
3-й рядок
7 символів (цифри)
Спецсимволи
роз, кг, арт, вес, коп, гр, грн, №, код
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.