• Новий
search

Етикет-пістолет Open Blitz S-10

1 418,00 ₴
з податком

Вихід простого хорошого, що став відразу популярним, однострочного десятісімвольного нумератора Blitz S10, розрахованого на роботу з етикетками невеликої величини не змусило себе чекати, фірма Блітц розпочала свою серію саме з цього приладу.

Кількість
Розпродано

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Етикет-пістолет Open Blitz S-10 (149)

Вихід простого хорошого, що став відразу популярним, однострочного десятісімвольного нумератора Blitz S10, розрахованого на роботу з етикетками невеликої величини не змусило себе чекати, фірма Блітц розпочала свою серію саме з цього приладу. Найпростіший по дизайну внутрішній механізм приладу в поєднанні з довговічним ударостійким пластмасовим корпусом і зручністю у використанні агрегату гарантує легкість і зручність при роботі. Такі параметри дають гарантію відмінної роботи на нинішньому ринку, і користуватися ним в транспортній сфері, роздрібній торгівлі, наносити чорнильні відбитки при маркуванні та обліку предметів.

Пристрій нормально друкує дані у вигляді цифр на самоклеючі етикетки у вигляді ціни чи потрібних Вам номерів. Амплуа "маневреного співробітника", який завжди має при собі етикет-пістолет для ченільних відбитків меблів, роботи в медичних і наукових цілях, нанесенні марок і ярликів на запаси і об'єкти, реєструвати стенди та оснащення.

149

Характеристики

Виробник
Open
Тип
однорядковий
Форма етикетки
хвиляста , прямокутна
Кількість рядків
1
Розмір етикетки
26 х 12 мм
1-й рядок
10 символів (цифри)
Спецсимволи
Щ, Kr, на, га, ва, /, "-", ".", коп, гр, грн, №, код
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.