• Новий
search

Етикет-пістолет Open Blitz PH-8

1 302,00 ₴
з податком

Однорядковий механічний пістолет blitz ph8 призначений для якісного оформлення етикеток на продукцію.

Кількість

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Етикет-пістолет Open Blitz PH-8 (1757)

Однорядковий механічний пістолет blitz ph8 призначений для якісного оформлення етикеток на продукцію. За допомогою даного устаткування можна вказати як ціну продукту, так і його додаткові характеристики: вага, дату виготовлення, номер партії і ін. В основі роботи етикет-пістолета blitz лежить використання чорнильною друку і набірного валика, на якому заздалегідь потрібно виставити потрібні для друку символи . У наявність є цифрові позначення, а також передбачена можливість установки знаків-позначень грошових одиниць.

Маркиратор цінників blitz друкує одним рядком не більше 8 символів. Отримана таким чином етикетка має розміри 2,1х1,2 см. Пропозиція купити blitz ph8 зацікавить представників малого бізнесу, адже цей прилад дозволяє отримати якісні етикетки з мінімальними витратами. Для роботи blitz ph8 знадобляться етикет-стрічки, заміна яких не представляє ніяких проблем навіть для малознайомого з технікою співробітника.

Етикет пістолети Blitz РН-8 - це пристрій для маркування товарів, що відрізняється простотою і зручністю набору інформації і подальшого нанесення їх на товар. З його допомогою можна легко нанести ціфернукю інформацію: дата, ціна, № партії, код і т.д.

1757

Характеристики

Виробник
Open
Тип
однорядковий
Форма етикетки
прямокутна з висічками
Кількість рядків
1
Розмір етикетки
21 х 12 мм
1-й рядок
8 символів (цифри)
Спецсимволи
Щ, на, га, ва, "-", ".", коп, грн, №, код
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
12
chat Коментарі (0)
Наразі коментарі відсутні.